Projekt SAFETY4ALL

Projekt SAFETY4ALL to przede wszystkim systemy zarządzania bezpieczeństwem Pracy, BHP, Benefity medyczne, Medycyna Pracy.


Dowiedz się, czym jest Projekt SAFETY4ALL i jakie usługi w ramach projektu możesz zamówić

Aktualną ofertę w ramach Projektu SAFETY4ALL znajdziesz w zakładce Usługi. Zapraszamy do kontaktu!


Projekt SAFETY4ALL – bezpieczeństwo dla wszystkich!

szkolenia wstępne okresowe BHP szkolenia pierwszej pomocy kursy Safety4All
szkolenia wstępne okresowe BHP szkolenia pierwszej pomocy kursy Safety4All

SAFETY4ALL

PROJEKT „SAFETY4ALL”
Bezpieczeństwo w środowisku pracy rozumiemy holistycznie

Jesteśmy ekspertami z obszaru szeroko rozumianego bezpieczeństwa i promocji zdrowia (Zdrowia Publicznego, BHP, Ratownictwa Medycznego, Medycyny Pracy, Systemów Zarządzania, Ubezpieczeń), którzy postanowili zrobić coś więcej – podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi.


Naszym głównym celem jest wsparcie Klienta w zapewnieniu jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i zdrowia jego pracowników. Oferujemy usługi wzmacniające systemy zarządzania bezpieczeństwem i zdrowiem w środowisku pracy, w tym wspierające pracodawcę w spełnianiu wymagań prawnych z obszaru bezpieczeństwa jakie na nim ciążą oraz kształtujące kulturę bezpieczeństwa i promocję zdrowia w miejscu pracy.


Bezpieczeństwo w środowisku pracy rozumiemy holistycznie. Myśląc o nim skupiamy się zarówno na działaniach ukierunkowanych na prewencji wypadków, jak również promocji i profilaktyce zdrowotnej, która naszym zdaniem odgrywa ogromną rolę w cyklu życia pracownika oraz ma wpływ na wykonywaną przez niego pracę. Oba te aspekty łączymy ze sobą tworząc całościowy system działań sprzyjających budowaniu kultury bezpieczeństwa i zdrowia organizacji.

AKADEMIA PIERWSZEJ POMOCY

Zamów usługę już dziś!

Organizujemy szkolenia szyte na miarę

    AKADEMIA PIERWSZEJ POMOCY

    Galeria zdjęć