Szkolenie Pierwszej Pomocy Dzieciom

Coraz bliżej Święta, a my nie zwalniamy! Za nami kolejne szkolenie z pierwszej pomocy dzieciom – tym razem dla kadry Przedszkola Samorządowego nr 7 „Kasztanowy Zakątek” w Białymstoku.Szkolenie z pierwszej pomocy dzieciom dla Samorządowego Przedszkola nr 7 w Białymstoku

Właśnie zakończyliśmy nasz kolejny projekt, którym było szkolenie z pierwszej pomocy dzieciom, zorganizowany dla Samorządowego Przedszkola nr 7 w Białymstoku.

Każdy rodzic liczy na to, że pozostawiając dziecko w przedszkolu nie tylko będzie ono pod dobrą opieką edukacyjną ale również bezpieczne.

Zaangażowanie i ogromna aktywność uczestników szkolenia pozwala śmiało nadać jednostce tytuł bezpiecznej. 👍Jak wyglądało w praktyce Szkolenie z pierwszej pomocy dzieciom dla Przedszkola nr 7 w Białymstoku?

Na zajęciach uczestnicy nauczyli się m.in. postępowania w przypadku zatrzymania krążenia u dziecka, zasad postępowania z dzieckiem nieprzytomnym, postępowania w przypadku zakrztuszenia, drgawek, ataku duszności, zatrucia, poparzenia oraz postępowania w przypadku typowych urazów u dzieci – to tylko cząstka tematów, których dotyczyło szkolenie z pierwszej pomocy dzieciom – było merytorycznie, ale przede wszystkim praktycznie. 🚑

 

A Ty wiesz, jak udzielić pomocy dziecku? Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, to zapraszam Cię do kontaktu 👍