Szkolenie Pierwsza Pomoc Dzieciom PBLS – jak to wygląda w praktyce?


Podczas szkoleń Pierwsza Pomoc Dzieciom PBLS wyjaśniamy zasady udzielania pierwszej pomocy niemowlętom oraz dzieciom. Kursy i szkolenia pierwszej pomocy niemowlętom oraz dzieciom w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia dziecka. Szkolenia dla rodziców oraz opiekunek. Pierwsza pomoc w przypadku zakrztuszenia dziecka.


Akademia Pierwszej Pomocy oferuje ciekawe i praktyczne Szkolenie Pierwsza Pomoc Dzieciom PBLS dla rodziców, opiekunek dzieci oraz osób zawodowo związanych z dziećmi.


Zachęcamy serdecznie do zapisów na Szkolenie Pierwsza Pomoc Dzieciom PBLS! Akademia Pierwszej Pomocy to sprawdzony dostawca usług z zakresu pierwszej pomocy.

SAFETY4ALL
AKADEMIA PIERWSZEJ POMOCY

Pierwsza pomoc dzieciom i niemowlętom

Kurs pierwsza pomoc dzieciom i niemowlętom przeznaczony jest dla osób zawodowo związanych z opieką nad dziećmi, rodziców oraz wszystkich tych, którzy pragną powiększyć swoją wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy o tematykę dzieci.

Na kursie uczestnik nauczy się m.in. jak pomóc najmłodszym w przypadku nagłego zatrzymania krążenia, utraty przytomności, w przypadku zakrztuszenia oraz urazu. Zapozna się również z najczęściej spotykanymi nagłymi stanami internistycznymi wymagającymi natychmiastowej interwencji.

Nasze szkolenie Pierwsza Pomoc dzieciom i niemowlętom to przede wszystkim liczne ćwiczenia oraz praktyczne warsztaty z wykorzystaniem fantomów symulujących różny wiek dzieci, AED, symulatorów zakrztuszeń oraz urazów i ran.

AKADEMIA PIERWSZEJ POMOCY

Pierwsza Pomoc Dzieciom

SAFETY4ALL
AKADEMIA PIERWSZEJ POMOCY

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA
PIERWSZA POMOC DZIECIOM I NIEMOWLĘTOM

*przedstawiony program ma charakter ramowy i może ulec zmianie w zależności od finalnych oczekiwań Klienta.

AKADEMIA PIERWSZEJ POMOCY

Zamów szkolenie już dziś!

Organizujemy szkolenia szyte na miarę

    AKADEMIA PIERWSZEJ POMOCY

    Galeria zdjęć